Hey! Ik ben Rik, 26 jaar, ervaren gitarist uit Nijmegen met podiumervaring.
Ik speel zowel slaggitaar als leadpartijen en ben op zoek naar een rockband met een rauw, energiek karakter. Mijn muzikale invloeden liggen ergens tussen Sam Fender, Wunderhorse, Pearl Jam, Muse, Nirvana, Alice in Chains en Live dus alternatieve rock met een grunge-randje. Maar ik ben een muziekliefhebber dus sta ook open … meer »
Hey mensen, ik ben Jelle 23 jaar oud en student in het mooie Nijmegen.
Ik speel inmiddels 5 jaar elektrische en akoestische gitaar en wil graag muziek gaan maken met anderen die mijn smaak in muziek delen en zo mogelijk ook zelf muziek gaan schrijven en produceren.
Om je een idee te geven van de genres die ik nice vind zijn hier wat van mijn favoriete bands: Interpol, Radiohead, Portishead, Slowdive, … meer »
Ik speel nu ruim 5 jaar gitaar en ben op zoek naar een bandje met leeftijdsgenoten in omgeving Nijmegen om mee te kunnen jammen/schrijven/optreden.
Ik sta open voor veel alternatieve genres met inspiraties zoals: King Gizzard & The Lizard Wizard, Shame, Slint, Black Midi, Fontaines D.C., Sonic Youth, Alice in Chains, TOOL, etc.
Naast gitaar heb ik ook veel ervaring met drummen (helaas geen drumstel … meer »