Ik (47) zoek een band die rock/alt/pop speelt. Ik heb altijd zelf (deels) muziek geschreven en nooit echt serieus met covers bezig geweest. Wel ben ik ervaren met schrijven van muziek, live shows en studio opnames. Ik speel al vrij lang gitaar en kan nummers vaak snel eigen maken. Speel zowel akoestisch als elektrisch.
Leeftijd is voor mij niet belangrijk; instrumentbeheersing, wat structuur en … meer »
Wij zoeken een strakke bassist om onze line-up compleet te maken. Wij spelen old school death metal met invloeden van Morbid Angel, Deicide en Benediction.
We repeteren wekelijks in Dordrecht, Spelen eigen materiaal en willen het podium weer op zodra het staat. Geen gelikte triggers of technische circusacts — gewoon snel en recht voor z’n raap.
Wat we zoeken:
– Bassist met dikke toon
– … meer »
Ik zoek een gitarist, bassist en drummer/percussionist om heerlijke jazzmuziek te spelen.
Daarnaast is een saxofonist en toetsenist ook zeker welkom. Leeftijd speelt geen rol, ervaring wel.
Ik ben zelf ervaren zangeres en heb o.a. al eerder in een jazztrio gezongen. En ben nu op zoek naar een nieuwe uitdaging.
Het gaat zowel om authentieke jazzsongs van the real book, als om hedendaagse jazzy … meer »
Gezocht: Ervaren Zanger en Frontman voor Amon Amarth Tribute "JOMS VIKING" ⚔️
Ben jij de zanger met een passie voor melodische death metal en een voorliefde voor de brute kracht van Amon Amarth? Dan is dit jouw kans om deel uit te maken van een serieuze tribute-act die de podia van de Benelux gaat veroveren!
Wij zijn JOMS VIKING, een eerbetoon aan de epische sound van Amon Amarth. Onze setlijst … meer »
Gezocht: Ervaren Solo/Slaggitarist voor Amon Amarth Tribute "JOMS VIKING" ⚔️
Ben jij een gitarist met een passie voor melodische death metal en een voorliefde voor de brute kracht van Amon Amarth? Dan is dit jouw kans om deel uit te maken van een serieuze tribute-act die de podia van de Benelux gaat veroveren!
Wij zijn JOMS VIKING, een eerbetoon aan de epische sound van Amon Amarth. Onze setlijst … meer »