VOCALIST WANTED! 🎙
We’re MAMBA, an Eindhoven based metal band with groove, thrash, and prog vibes. We’re finishing our debut album—but we're still looking for a vocalist. Could this be you? 🐍
We play all-original songs, and play live shows on a regular basis. We're also very friendly! :)
As our vocalist you'll play a role in shaping the final tracks. We're looking for someome … meer »
Ik ben Bjorn, 22 jaar, woon in regio Zaltbommel / Den Bosch. Ik ben op zoek naar muzikanten om een nieuwe rockband te starten.
Ik schrijf al een lange tijd mijn eigen muziek, en wil graag in een band werken aan originele nummers. Qua stijl kun je denken aan alternatieve/melodieuze rock, in de sfeer van Kensington, Di-Rect en Queen.
Ik zoek dus mensen waarmee ik samen een rockband kan starten! … meer »
Hallo,
Ik ben Jules en ik specialiseer in death core en deathmetal screaming. Ik zoek een laagdrempelige band om te kunnen leren met andere te spelen, muziek te schrijven en gewoon meer ervaring op doen. Ik ben op zoek naar een bandje in omstreek ‘s-Hertogenbosch, Eindhoven of Tilburg. Laten we samen vette muziek maken!
Ben jij een zangeres van +/- 35-45 jaar die wil rocken? Neem dan contact met ons op en wie weet sta jij straks op een van de podia in Brabant als frontwoman van Stoer Toeval! Bandervaring is een must, een goede stem en persoonlijkheid ook!
We treden zo’n 8-10x per jaar op en repeteren wekelijks in een mooie oefenruimte in Best. We komen uit de regio Eindhoven en Tilburg. De band bestaat uit een … meer »
Hi!
Mijn naam is Yoru en ik ben op zoek naar gedreven, open-minded muzikanten om samen een Bob Marley cover/tribute project op te starten.
Mijn visie is, om een ode te brengen de muziek van Bob Marley, maar dan wel in een eigentijdse stijl. Met respect voor het originele verhaal en de boodschap.
In mijn ogen kan dit project meer zijn dan alleen maar muziek maken. Ik wil ook ruimte creëren voor … meer »
Hallo,
Mijn naam is Riley,
Ik ben 25 jaar.
Ik ben op zoek naar een band die samen met mij wil gaan repeteren en creëeren.
Ik ben op zoek naar een band in de omgeving van Tilburg.
Mijn stijlen zijn country gospel 50’s en 60’s rock.
Hoi iedereen! Beetje onwennig om het op zo'n ouderwetse manier te proberen. maar ik sta open voor wie dan ook, waar ik lekker samen muziek mee kan maken en zo nodig nog verder uitbreiden. Ben 31, in geest wat jonger in wijsheid al 5 x dood geweest haha, kom uit eindhoven. Ik zing van harte r&b, 90's, rock/soul.ik discrimineer niet in genre!! Alles wat lekker voelt in je lijf is priceless.
Waar … meer »