Hallo! Wij zijn Remi (25) en Arvid (27). Beide wonen we in Utrecht en drummen we in andere bandjes. Maar, we spelen meer! Remi wil graag achter al diens percussie duiken en zingen, Arvid wil zijn zwoele saxofoongeluiden aan de wereld laten horen. Daarom willen we een nieuw bandje oprichten! Onze focus staat nog niet vast, we willen zien welke opstelling we krijgen. Enige ervaring met samenspelen en … meer »
Hoi allemaal,
Mijn naam is Tiffany, ik ben 34 jaar oud en kom uit (Leidsche Rijn) Utrecht.
Het is altijd een droom geweest om samen met mensen in een band te spelen, muziek te schrijven en uiteindelijk ook op te treden.
Ik zoek een stel enthousiaste (leuke) mensen in de
Leeftijdscategorie 20 t/m 35 jaar, om een modern melodic metalcore band mee op te richten, een beetje in de stijl van Spiritbox, … meer »
ben op zoek naar mensen (tussen de 20 en 30) die een nieuw bandje willen oprichten. ben wel ambiteus maar vibe vind ik het belangrijkste. hmu!! stuur me een berichtje of app me maar 06 36 311 445
gr. laurens (25)
demo’s:
Hoi! Ik ben Zoë, 25 jaar, woon in Utrecht en ben op zoek naar muzikanten om samen muziek mee te maken. Ik sta zowel open voor het starten van iets nieuws als om aan te sluiten bij een bestaande band.
Ik zing al jaren, vind het leuk om teksten te schrijven en speel een beetje gitaar. Het lijkt me vooral heel tof om samen muziek te maken, te jammen en te ontdekken wat er ontstaat.
Qua stijl maak … meer »
yoo, ik ben op zoek naar mensen die open staan om eigen muziek te schrijven en maken.
verbinding en vibe staan voor mij voorop. speel zelf gitaar/bas en kan zingen
leeftijd 20-30
als je interesse hebt, stuur me een berichtje of app me maar! 06 36 311 445
gr. laurens (25)
demo’s:
Laat ik mij eerst voorstellen.
Ik ben Ricky.
31 jaar en woon in Hilversum
Muziek heeft mij altijd gegrepen van kleins af aan. Wordt ook de menselijke Shazam genoemd. Ik zing ik ook bijna alles mee. Maar ik hoor van mensen dat ik een goede stem heb, en daar dan wat mee gaan doen.
Dus hierbij wil ik mij aanmelden voor vanalles. Ik kan verschillende genres(wat ik dan denk van mij zelf).
Ik … meer »
Wij zijn twee muzikanten uit de omgeving van Woerden en willen een band oprichten die muziek speelt uit de hele carrière van Paul McCartney. Denk aan nummers van The Beatles, Wings en zijn solowerk. Zelf speel ik (21 jaar) al basgitaar en Koen (18 jaar) gitaar.
We spelen vooral voor de lol, om samen mooie muziek te maken en nieuwe mensen te ontmoeten. Als het goed klikt, zouden we het ook leuk … meer »