Dé Muzikantenbank

Inloggen
InloggenRegistreer een account  •  Wachtwoord vergeten

of

Inloggen met Facebook

Er wordt niets op je Facebook pagina geplaatst.

Muzikanten zoeken band in Arnhem (Gelderland), Ouder dan 60 jaar - Dé Muzikantenbank

Gebruikte filters:

Zanger zoek goede jazz pianist(e) en/of een jazz trio

Zanger / Zangeres zoekt band in Arnhem (Gelderland) | 259x bekeken

Hallo allemaal, Ik zoek naar een ervaren (jazz) toetsenist(e) en/of aansluiting bij een jazz trio/kwartet om voornamelijk jazzy en funky nummers mee te spelen. Liefst een keer per week of een keer per twee weken repeteren met de bedoeling om kleinschalige optredens te doen. Leeftijd? Totaal onbelangrijk! Ik voel mezelf al 40 jaar 25 !!! Ik heb ooit, in een ver verleden, een paar jaar klassiek gitaar … meer »

Hans

Toetsenist biedt zich aan

Toetsenist zoekt band in Arnhem (Gelderland) | 307x bekeken

Toetsenist zoekt een band. Eventueel ook in voor een duo met drummer, of voor opstart van een nieuwe band. Gelderland is met eigen vervoer goed te doen, maar bij voorkeur in de regio Arnhem en omstreken (straal van ongeveer 30 km rondom Arnhem). Nederpop, kroeghits 😁, sixties - seventies pop, country. Repetitie kan zowel overdag als in de avonduren.

Vick

Gitarist zoek rockband

Gitarist zoekt band in Arnhem (Gelderland) | 581x bekeken

Hoi, ik ben 70 jaar en zoek een band om lekkere muziek mee te maken. Repeteren bij voorkeur op een doordeweekse avond in de omgeving van Arnhem en dat dan zo’n 2x per maand. Ik heb bandervaring en wil hooguit een paar keer per jaar ergens een optreden verzorgen. Ik denk aan muziek als van Lynyrd Skynyrd, Rory Gallagher, Tom Petty, Stones, Bad Company, Earring, Thin Lizzy, Wishbone Ash, etc. Ik beschouw … meer »

Hans Hubertus

Gitarist 70+ zoekt aansluiting bij geleijkgestemden

Gitarist zoekt band in Arnhem (Gelderland) | 467x bekeken

Allen, ik heb mijn gitaar opgegraven en zoek gelijk gestemden in de driehoek: Lathum/Doetinchem/Arnhem om samen gezellig muziek te maken. Geen optredens e.d. Ik heb lang niet gespeeld, alles moet bijna weer opnieuw (aan)geleerd worden. Mijn voorkeur gaat uit naar blues, rock en aanverwante muziek. Ik ben in het bezit van een eigen versterker/installatie e.d

Herman