Lekke Band is een ervaren feest- en coverband uit Brabant met ruim 1500 optredens op de teller. We spelen op kermissen, tentfeesten, festivals en trekkertrek-evenementen. Geen standaard coverband, maar een band die van ieder optreden één groot feest maakt.
Van Hazes tot Queen, van Country Roads tot K3, van Oerend Hard tot de Pinguïndans. Alles mag en kan, zolang de tent maar op z'n kop staat.
Wie … meer »
Wat zoeken wij:
-Toetsenist(e) met eigen gear.
-In bezit van rijbewijs.
-Clean vocals zijn een pre.
-Gevoel voor dynamiek: soms leidend, soms ondersteunend
-Leeftijd 30+
Wat bieden wij:
-Goed lopende band met eigen nummers.
-Geplande mooie optredens in het vooruitzicht
-Op dit moment aan het werk aan full-length album
-Een EP en single uitgebracht (digital en fysiek) onder een label
-En … meer »
Drummer Erik, Bassist Joachim en Zanger-(western-)Gitarist Willem zoeken een solo-gitarist om de band compleet te maken. Wij maken rockende versies van bekende nederpophits om zo een feestje te bouwen. Jij speelt als lead-gitarist alle tunes en instrumentale stukken met een beetje scheur.
Hier staan een aantal voorbeelden van hoe we bestaande hits op een iets andere manier spelen:
https://open.spotify.com/album/0uaTXzwVbvjVlaCF4rV1sf?si=XX324cALS4CtAAbx-WBkTA
Leeftijd: … meer »
Wij zoeken een nieuwe gitarist! En als je het daarbij ook nog leuk vindt om backing te zingen is dat mooi meegenomen.
Overige bezetting is Drums, bas, toetsen, sax en 2 zangeressen. We zijn allemaal eind 50/begin 60. We spelen pop, rock, soul en disco nummers. Van Fleetwood Mac tot Abba , Rose Royce en Lenny Kravitz. Het criterium voor muziekkeuze is in ieder geval dansbaarheid. Eigen ideeën en … meer »
SKANDALIG is bezig een band te bouwen waar de energie vanaf spat: ska‑drive, Two Tone‑attitude en die heerlijke 80’s Nederpop‑melodieën die meteen blijven hangen. De basis staat, de nummers leven, de vibe klopt, nu zoeken we blazers die dat geluid compleet maken.
Ben jij trompettist of trombonist en hou je van samenspel, maar draai je je hand ook niet om voor een dikke solo? Dan pas je … meer »
Hoi, we zijn sinds een paar maand een jazz combo gestart in Sneek. Repetities 2-wekelijks op donderdagavond. We beschikken over een ruimte met piano en drumstel. Huidige samenstelling: 3 blazers (trompet, trombone, baritonsax), gitarist, bassist. We zijn nog op zoek naar een drummer en pianist. Muziek: Real Book standards. Ervaring is gewenst.
Hey guys/girls,
Ik heb een project met eigen werk, heb aardig wat songs in making en ben eerlijk gezegd benieuwd hoe het zou klinken om deze als 'band' uit te werken. Vandaar deze advertentie.
Stijl is alternatieve rock, dark wave, een beetje Gothic ergens in de richting van Sisters of Mercy maar dan harder en experimenteler.
Heb een eigen studio waar alles aanwezig is om bijv. alles makkelijk … meer »
Wij oefenen 2-wekelijks op zondagmiddag in Hilversum.
Wij hebben al een uitgebreid repertoire met nummers uit elke periode.
Wat wij zoeken:
- Een persoon die qua persoon goed in de band past.
- Een ervaren zanger die de partijen van Peter Gabriel en Phil Collins kan benaderen.
- Iemand die goed voorbereid de oefenruimte binnenkomt.
Daar tegenover staat een gezellige middag muziek maken met gelijkgestemden!
Voor … meer »
Geachte muzikant,
Wij zijn op zoek naar een bassist die het leuk zou vinden om met ons te spelen. (Het liefst met minimaal klein beetje podium ervaring.)
Onze oefenruimte waar we normaal 2x per maand spelen is in Vlaardingen, bij de Muziekfabriek.
Wat wij verwachten buiten je ervaring is dat je de juiste mentaliteit hebt wat deze band heel belangrijk vindt!
Hier zijn een aantal vb:
https://www.youtube.com/watch?v=Ega8NMU_Lxw
https://open.spotify.com/artist/4d1WSfXNqVJEYoZ2PLG924
https://music.apple.com/bw/artist/bruno-rocco/827912687
Mocht … meer »