Ik ben Olaf (18 jaar),
Ik speel nu een jaar elektrische en akoestische gitaar. ik wil graag beter worden, dit kan goed door ervaring op te doen in een bandje.
verder kan ik ook uit de voeten als zanger en heb ik 2 maanden geleden ook nog een basgitaar aangeschaft maar hier ben ik nog niet helemaal bekend mee.
Ik zoek een band die ambitie heeft en zelf graag eigen indie-rock/indie pop nummer … meer »
Hoii! Ik ben Imke (18 jaar) woon in Eindhoven en speel nu al een paar jaar (ongeveer 5/6) gitaar! Super goed ben ik niet, maar het lijkt me heel erg leuk om ervaring op te doen in een bandje :)
Zelf hou ik het meest van indie rock, denk aan the strokes, arctic monkeys etc. maar ik sta open voor meerdere genres!
Heb je belangstelling? stuur me dan een reactie of een berichtje (0650411671)
hey!
ik ben Thijs van den Heuvel, 14 jaar oud en ik speel al rond de 5 a 6 maanden gitaar en woon in Apeldoorn. ik speel verschillende soorten genres, van Nirvana tot aan pink floyd. ik sta ook open voor andere muziek soorten, bands waar ik naar luister is: nirvana, pink floyd, queen, metelica, ACDC, guns n' roses en ga zo maar door. ik zoek een band of muzikant die omgeving Apeldoorn of Deventer … meer »