Zou t leuk vinden rumba (-flamenco) nrs te oefenen met 2 gitaren. Nu oefen ik de solo met een backingtrack op de laptop en vice versa de begeleiding met een solo op de laptop. Veel leuker samen te spelen, denk aan meer spaans pop geïnspireerde rumba bv gipsy kings https://youtu.be/iKr5JS6lAfM?si=lbsW4V5IV45IHoIU maar ook aan deze meer oosters beïnvloedde rumba flamenca https://youtu.be/jtDcsSsrTcg?si=BMAyu-rw5e_fJeKD … meer »
Ik ben prof. gitarist met een lange ervaring op het podium, in het theater en in de studio. Ik ben werkzaam als gitaarleraar (zowel elektrisch als akoestisch) en begeleid als gitarist popkoren door het land. Nu een aantal muzikale projecten van me tot een einde is gekomen, is het tijd om weer uit te kijken naar nieuwe muzikale uitdagingen.
Op dit moment ben ik op zoek naar een serieuze bands of projecten, … meer »
Hey muzikanten ,
Zoeken jullie een creatieve ervaren solo/slag gitarist, met als tweede instrument dwarsfluit en eventueel ook backing vocals ? Stop met zoeken ! Behalve als jullie een coverband zijn . Zelf nummers schrijven met enthousiaste muzikanten , daar ligt mijn passie !Wekelijks oefenen met de nodige inzet , een goede vibe , elkaar de ruimte geven en toewerken naar regelmatig optreden .
Eventueel … meer »
Ik ben een gitarist (slag en solo) die in vele genres thuis is. Mijn voorkeur gaat uit naar (blues)rock uiteenlopend van de jaren '70 tot heden. Ik ben beïnvloedt door gitaristen als Gary Moore, Robben Ford en Steve Lukather. Ik ben op zoek naar een coverband die bestaande nummers in een 'nieuw jasje weet te steken'