Naast een band heb ik tijd en ruimte om met een zangeres samen een piano & zangduo te vormen, met het idee om dit op termijn uit te breiden met een derde muzikant.
De stijl wil ik omschrijven als pop met invloeden uit soul, jazz, blues en singer-songwriter, gebracht in een kleinschalige piano & vocal setting. Denk aan nummers van Adele, Etta James, Elton John, Billy Joel, Aretha Franklin, Robbie … meer »
Beste gitaristen of toetsenisten, Ik ben op zoek naar een begeleider. Ik zing oude Nederlandse nummers, maar ook andere genres. ( Spaans, Engels)
Treed nu veel op in verzorgingstehuizen en seniorenmiddagen en probeer met humor en veel plezier de mensen een fijne middag te bezorgen, ze te laten bewegen en meezingen op de muziek. Ik doe dit al jaren, er wordt voor de optredens betaald.
Ik ben opzoek … meer »
Een doorstartende ensemble sologitarist/zanger/violist en basgitarist zoekt ter aanvulling een akoestisch ritme gitarist.
Wij maken wereld muziek met gipsy jazz invloeden.
Wij doen vooral zangnummers (Frans, Spaans, Engels, Manouche). Daarnaast instrumentaal repertoire.
Wij repeteren doordeweeks overdag Arnhem thuis. Wij zijn gepensioneerd.
Wij willen regelmatig optreden.
Belangstelling? Maak … meer »
Basgitarist en sologitarist/zanger/violist zoeken een ritmegitarist om "wereldmuziek"met gipsy jazz invloeden te maken.
Wij zijn gepensioneerd en repeteren overdag in Arnhem.
Belangstelling?
Mail sansalou@*****.com
The Rock Odyssey is een rockshow die het publiek meeneemt langs 50 jaar rock. Van The Rolling Stones tot Muse, van AC/DC tot Foo Fighters. Een spectaculaire liveshow van 2,5 uur met led-wall, lichteffecten en de grootste rockklassiekers in de volgorde waarin ze de hitlijsten veroverden.
Meer over het concept zie je op de website.
Wat we te bieden hebben
Een plek in een band die het serieus aanpakt. … meer »