Wij zijn bezig een Joe Bonamassa (Beth Hart) Project band op te richten. Tot heden zijn wij een complete band geworden met een (lead)gitarist bassist, drummer en toetsen.
Wij zijn ervaren musici en richten ons op termijn op de grotere podia,
Wat we nog missen is een zanger(es).
Wat we spelen zijn bijvoorbeeld nummers die te horen zijn Joe Bonamassa, live at the Greek en live at the Royal Albert … meer »
Heb jij stembanden die harder knallen dan een Marshall-stack op 11?
Kun jij “oooohs” en “aaaahs” zingen alsof je leven ervan afhangt?
Dan zoeken wij JOU voor onze Royal Blood tribute band!
Wie wij zijn:
Twee kerels. Eén basgitaar. Eén drumstel.
Heel veel lawaai.
En toch… missen we iets. Jouw stem! 🎶
Wie jij bent:
Vrouw, enthousiast, en niet bang voor feedback… uit de … meer »
52 jaar Allround gitarist zoek band ,Den Haag omgeving ,ik heb al een band en studio sessise maar ik zoek nog iets voor mij zelf (rock ,metal en meer)kan cover of eige materiaal
Fr
Cos
Wij zijn een gezellige en aktieve rock& roll band die bestaat nu uit drummer,solo gitarist en bassiste. Wij zoeken een enthousiaste zanger/slagitarist.
We spelen jaren 50 en 60 rock& roll met country invloeden
en rock@billy denk aan elvis,bill hailey,jonnhy cash matchbox
De bedoeling is om geregeld op te treden
We repeteren om de week in eindhoven
Mocht je interesse gewekt zijn kan je mailen
🎤 ZANGER(ES) GEZOCHT – Alternatieve Metal (regio Almelo – Vriezenveen)
Wij zijn een hechte band uit Almelo met een vaste oefenruimte en studio in Vriezenveen, waar we ook eigen opnamen maken. Onze muziek is rauw, sfeervol en emotioneel — geïnspireerd door o.a. Deftones, Faith No More, Life of Agony en andere acts die intensiteit en passie combineren. Wij zijn 30 jaar geleden als broekies … meer »
Semi-professionele tribute band met ambities zoekt een ervaren bassist, die affiniteit heeft met de muziek van de 80’s band Talk Talk. Naast bekende hits als It's My Life, Such a Shame en Life's What You Make It, willen we ook de meer rustige en ingetogen nummers brengen en in theaters gaan spelen. De bassist van Talk Talk is een actieve muzikant, dus we zoeken geen muurbloem. Meer weten? Bekijk … meer »
Hoi,
Ik ben een trompettist met meer dan 25 jaar ervaring. Naast trompet heb ik ook veel ervaring op het gebed van slagwerk.
Ik wil graag als trompettist deel uit maken van een leuke coverband in de buurt van Amsterdam/Leiden.
Naast bekende dance en popmuziek vind ik het fijn als dit afgewisseld wordt met Nederlandstalige covers.
Heb je interesse in een trompettist? Neem dan snel contact … meer »
Gitarist met een enorme bak vol nummers en ideeën zoekt gelijkgestemden. New York/Boston Hardcore is prio-invloed, maar ook Joy Division, Interpol, Deadletter, Ditz, Black Sabbath, Alice in Chains,en (vooral) ook Paw en Kerbdog, en zelfs oude Therapy en the Prodigy. En tja, zelfs een crossover met rap vind ik gaaf zoals Downset, Stuck Mojo… Zoek vooral een creatieve en strakke drummer die dynamiek … meer »
Hey muzikanten ,
Zoeken jullie een creatieve ervaren solo/slag gitarist, met als tweede instrument dwarsfluit en eventueel ook backing vocals ? Stop met zoeken ! Behalve als jullie een coverband zijn . Zelf nummers schrijven met enthousiaste muzikanten , daar ligt mijn passie !Wekelijks oefenen met de nodige inzet , een goede vibe , elkaar de ruimte geven en toewerken naar regelmatig optreden .
Eventueel … meer »