Ik ben op zoek naar 2 gitaristen/zangers (m/v) die het leuk vinden om semi akoestisch Beatle nummers te spelen.
Vooral de begintijd, dus de populaire meezingers. Een keer per maand optreden in kroegjes of kleine zaaltjes. Leeftijd 60+ en goed bij stem.
Lijkt het je wat, stuur mij een mailtje of bel 0653429074.
Het collectief "Jean Enzo" (gezellige creatieve synergie) zoekt een gezellige drummer (leeftijd 50+) die zin heeft om in de samenstelling van gitarist, bassist, drummer, toetsenist, en zangeres een toffe set neer te zetten. De muziekstijl? Jaren 60tig tot nu - met verschillende genres - denk aan rock, pop, blues en eigen nummers. Een compleet ingerichte oefenruimte(met drumstel) is beschikbaar in Tiel. … meer »
Onze band is op zoek naar een enthousiaste toetsenist(e) met podiumervaring. Onze toetsenist gaat de band helaas verlaten vanwege een te grote reistijd.
De basis is er, en wat voor één! We spelen met een vaste kern en enkele wijzigingen in bezetting al zo’n 30 jaar samen! Gitarist Rob, drummer Jos, bassist Joachim, saxofonist Sylvia, trompettist Maarten, zangeressen Christine en Gracia en toetsenist … meer »
Hallo geluidsexpert, we zoeken jou!
Wij zijn een grote salsaband (14 man) en zoeken iemand die het leuk vind om zo nu en dan het geluid te doen bij onze optredens.
We treden zo 4-6x per jaar op , soms is er een PA met een geluidsman/vrouw tijdens de gig, maar vaak niet. In deze gevallen zoeken we jou!
Wij nemen de installatie mee en helpen opbouwen, maar tijdens het spelen kunnen we niets aanpassen … meer »
Wij zoeken met spoed een nieuwe dirigent voor Ensemble@Speranza. Wij zijn een gemengde muziekgroep bestaande uit ca 20 enthousiaste leden die elke donderdagavond in Wijchen repeteren. We zoeken een dirigent die ons verder betere muzikanten kan maken. We spelen met plezier muziek in verschillende stijlen zoals licht klassiek, film-pop en sfeervolle kerstmuziek in de kerstperiode.
We geven zeker 2 concerten … meer »
Ben je bassist en heb je overdag tijd over?
Dan is deze band misschien wel iets voor jou.
Wij zijn een band in oprichting en zoeken een ervaren bassist (en eigenlijk ook nog een tweede gitarist).
We bestaan nu uit een drummer, een gitarist en zangeres en hebben dus zeker nog aanvulling nodig.
Onze intentie is niet direct om op te treden. Daarvoor hebben wij, 55-plussers, het net iets te druk. Wel … meer »
Nederlandse/Duitse Pop/Rock band is op zoek naar een nieuwe toetsenist.
De band speelt uitsluitend eigen werk (POP/ROCK). We oefenen consequent 1 keer per week op de vrijdagavond).
Onze gezellige oefenruimte is in Anholt. (D). De eigen nummers eisen een dynamische en energieke muzikale omlijsting. Daarom zijn we op zoek naar iemand met ervaring en de nodige “Spirit”. Het liefst tussen 40 en 75 … meer »
Het collectief "Jean Enzo" (gezellige creatieve synergie) wil uitbreiden met muzikanten (leeftijd 50+, m.n. gitarist en zanger) die zin hebben om in samenstelling van gitarist, bassist, drummer, toetsenist, zanger en zangeres een toffe set neer te zetten. De muziekstijl? Jaren 60tig tot nu - met verschillende genres - denk aan rock, pop, blues en eigen nummers. Een compleet ingerichte oefenruimte is … meer »
Ik ben een ervaren pianist/toetsenist en sta open voor leuke muzikale ontmoetingen en korte samenwerkingen met gepassioneerde mensen uit omgeving Ede Wageningen Bennekom Veenendaal e.o. Lijkt me leuk om het lokale netwerk van muzikanten te leren kennen en uit te breiden.