Was good! Ik ben martijn 24 en speel basgitaar/rhythm gitaar.
Ik zoek mensen in de regio Nijmegen/Arnhem om een punkband mee te beginnen ik heb al een paar nummer's klaar liggen er moeten alleen nog vocals voor geschreven worden
Ik zoek nog een drummer, gitarist/ bassist en iemand die goede zin heeft om in de mic te schreeuwen
Mocht je geïnteresseerd zijn kan ik je de demo's door sturen. Mail … meer »
Hey! Ik ben Rik, 26 jaar, ervaren gitarist uit Nijmegen met podiumervaring.
Ik speel zowel slaggitaar als leadpartijen en ben op zoek naar een rockband met een rauw, energiek karakter. Mijn muzikale invloeden liggen ergens tussen Sam Fender, Wunderhorse, Pearl Jam, Muse, Nirvana, Alice in Chains en Live dus alternatieve rock met een grunge-randje. Maar ik ben een muziekliefhebber dus sta ook open … meer »
Hoi iedereen ik ben Martin, 21 jaar, pianist, saxofonist en begined zanger. Ik ben opzoek naar muzikanten die ook graag een band willen beginnen of natuurlijk een bestaande band waar ik iets in kan betekenen. Ik heb voornamelijk ervaring met pop en swing/jazz muziek maar een zeer brede muzieksmaak en veel interesse om me ook in andere genres te verdiepen. Heb je ook interesse om samen muziek te maken … meer »
Hey mensen, ik ben Jelle 23 jaar oud en student in het mooie Nijmegen.
Ik speel inmiddels 5 jaar elektrische en akoestische gitaar en wil graag muziek gaan maken met anderen die mijn smaak in muziek delen en zo mogelijk ook zelf muziek gaan schrijven en produceren.
Om je een idee te geven van de genres die ik nice vind zijn hier wat van mijn favoriete bands: Interpol, Radiohead, Portishead, Slowdive, … meer »
🎭 OPROEP: Muzikanten gezocht voor nieuwe GHOST Tribute!🎸👻
Ben jij klaar om je aan te sluiten bij een band die eer wil doen aan één van de meest unieke acts van de moderne rockscene? Wij starten een nieuwe Ghost Tribute en zijn op zoek naar gepassioneerde muzikanten om deze duistere, theatrale en muzikale show tot leven te brengen.
Wat zoeken wij?
🔻 Drummer – Strak, energiek en … meer »
Ik speel nu ruim 5 jaar gitaar en ben op zoek naar een bandje met leeftijdsgenoten in omgeving Nijmegen om mee te kunnen jammen/schrijven/optreden.
Ik sta open voor veel alternatieve genres met inspiraties zoals: King Gizzard & The Lizard Wizard, Shame, Slint, Black Midi, Fontaines D.C., Sonic Youth, Alice in Chains, TOOL, etc.
Naast gitaar heb ik ook veel ervaring met drummen (helaas geen drumstel … meer »