Wij zijn een duo ( zang & gitaar ) , we spelen akoestische popsongs waaronder ook eigen werk.
We zoeken een toetsenist om ons te kunnen ondersteunen.
e-mail: reiniezee@*****.com
of bellen: 06 12559214
# 🎤 Soulbuzz Essentials zoekt zangeressen!
**Zing jij van soul? Dan zoeken we jou.**
Soulbuzz Essentials is een nu-soul band bestaande uit gedreven muzikanten van 40+. We spelen geen evergreens die iedereen al duizend keer heeft gehoord — wij gaan voor de parels die onder de radar blijven, én voor bekende nummers uit andere genres die we een eigentijds soul-jasje aantrekken. Het resultaat? … meer »
🎺 Vacature: Blazers (Trompet / Saxofoon) gezocht voor Plug2Play! 🎷
Dé band waar plezier, kwaliteit en muzikaliteit samenkomen.
Plug2Play is een energieke en veelzijdige 7-mans/vrouw formatie (40–60 jaar) met flink wat kilometers in de muziek. We bestaan uit drums, leadgitaar, slaggitaar/backingvocals, bas, toetsen en twee zangstemmen. Elke repetitie en elk optreden staat in het teken van … meer »
Beautiful Noise is een (semi-) professioneel project van zanger/gitarist Martijn Duijn uit Bergen (NH).
Ons doel is om een geweldig klinkende tribute band te vormen voor de talloze fans en liefhebbers van de legendarische Neil Daimond. Gezocht:
Drums (M/V), Bas (M/V), Keyboards (M/V) en Gitaar (M/V) en minimaal 2 Backing Vocals (M/V). met de bereidheid om regelmatig goed georganiseerde optredens … meer »
Wij zijn Soul’O, een 8-koppige liveband met een swingend repertoire vol Disco, Soul en Funk nummers. Denk aan klassiekers van onder andere Chic, Stevie Wonder, The Bee Gees, The Weather Girls en vele anderen. Met onze driekoppige zangsectie zorgen we voor een krachtige, energieke sound die elk optreden tot feest verheft. (info via soul-o.nl). Onze huidige toetsenist gaat ons verlaten daarom zoeken … meer »
De microfoon is afgestoft, de agenda ligt klaar… nu de muziek nog!
Ik ben een zangeres (56) met een voorliefde voor jazz, blues, swing en pop. Tot voor kort actief in verschillende bands, maar die zijn momenteel gepauzeerd of gestopt. En tja – muziek maken in m’n eentje is toch echt minder leuk.
Daarom zoek ik, als de helft van ‘Odds on Strings’, een (gevorderde) gitarist, en (op termijn) … meer »