Hey, zangeres zoekt gitariste (1of 2) en evt toetsenist om nummers van o.a. kings of Leon, zoals “wait for me, walls, comeback story, maar ook van Muse o.a. “Uprising, hysteria,” en van Radiohead o.a. “fake plastic Trees, high’n dry enz” mooi klein akoestisch uit te voeren, evt op te nemen. Extra zang voor meerstemmigheid is geweldig.
Liefste omgeving Breda. Met je eigen apparatuur kunnen … meer »
Ervaren gitarist en ‘likewise’ drummer (omgeving Oss) zoeken ervaren sologitarist en zanger voor opstartend rockproject. We zoeken een enthousiast iemand die samen kan werken om een doel te halen. Het gaat voornamelijk om dat je kunt soleren waar nodig is en als je ook nog kunt zingen dan zijn we klaar. Een aantal nummers van Dave Grohl, Navarone, Gary Clark jr., (AC/DC) en Lenny Kravitz zitten … meer »
Ervaren drummer en ‘likewise’ gitarist (omgeving Oss) zoeken ervaren bassist voor opstartend rockproject.
We zoeken iemand die een rock nummer een stevige, vette bodem kan geven vol energie zoals bijvoorbeeld in de Helter Skelter versie van Navarone. Een aantal nummers van Dave Grohl, Gary Clark jr., AC/DC, Lenny Kravitz zitten in ons pakket.
Leeftijd speelt geen rol.
Kun jij je daarin vinden … meer »
Wij, de band ST0KE, zoeken nog een additionele zangeres om de huidige zang te versterken en completer te maken. Wij zoeken een zangeres die buiten een goede stem, ook in staat is om koorzang te verzorgen en heel belangrijk een teamspeler is. De band ST0KE bestaat uit een combo, zangeres en 2 blazers. Wij spelen hobbymatig, geen broodspelers en nemen genoegen met een aantal optredens per jaar. Ga uit … meer »
Ik ben op zoek naar een enthousiaste amateur, in de regio Eindhoven, leeftijd 50+. Om een in beginsel duo te vormen, instrumentaal akoestisch. Om thuis of in een oefenruimte te gaan musiceren, af en toe ook op locatie. Als genre hedendaagse pop- en folkcovers. Voor meer informatie kun je de link volgen. En heb je vragen dan hoor ik het graag. Ik ben Lex, speel gitaar.
Wij zijn een startend amateur akoestisch duo (50+) van zangeres met gitarist. En op zoek naar een tweede zangeres, voor afwisselend lead en backing vocals. Genre is hedendaagse pop- en folkmuziek. Het repertoire stellen we met elkaar samen. Repeteren om de week. Na de zomervakantie zullen we kennismaken. Als je reageert vertel wat over wie jij bent en over jouw muzikale ervaring. Groet, Ivonne (zang) … meer »
Wij, de band ST0KE, zoeken nog een additionele zangeres om de huidige zang te versterken en completer te maken. Wij zoeken een zangeres die buiten een goede stem, ook in staat is om koorzang te verzorgen en heel belangrijk een teamspeler is. De band ST0KE bestaat uit een combo, zangeres en 2 blazers. Wij spelen hobbymatig, geen broodspelers en nemen genoegen met een aantal optredens per jaar. Ga uit … meer »
Energiek,expressief, vrij en zeer gevoelsmatig zing ik mijn nummers, spontaan, soms improviserend, maak van bekende nummers een eigen versie..Ik zing nummers kortweg gezegd waar veel gevoel en vooral n ziel in zit. Ik zoek n zeer ervaren gitarist, die kan improviseren mocht t nodig zijn. om mee te starten en vooral plezier in t samen 'spelen'.Later tot n bredere samenstelling komen. Ik zing popcovers … meer »
Ik ben slaggitarist/backing vocals. Ik ben 70+ en wil graag Rock&Roll,Country,Indorock en hits spelen van de 50/60/70ties.
Ook instrumentalen zijn welkom.(Shadows,Spotnicks,Jumping Jewels enz.
Mvg. Albert.