Hallo Lieve mensen
Hierbij zoek ik een band, combo of gitarist die mij wil begeleiden. Ik zing graag Jazz-standards, Soul, Blues en Funk. Ik vind een band erg leuk, maar ook een Jazzcombo.
Heb ook een tijd met alleen een gitarist gezongen, dit lijkt mij ook erg leuk weer.
Stijl: Tuck and Patty, India Arie, Eva Cassidy, Lizz Wright en verder alles Jazz realbooknummers en alle ouder soulgrootheden. … meer »
Male fretless jazz bassist in Amsterdam Centre is looking for two female musicians: keys and solo/voice. Available, inspired and motivated to form a real book combo-trio to reach out Horeca Amsterdam Centre for a regular place.
MiloMiloMineur@*****.com
Marc Poot (gitarist) en Tom Metz (bassist), beiden met ruim 15 jaar podiumervaring, zijn op zoek naar een zanger(es) met een strot. Wij spelen rock uit de periode 1970 tot nu toe. Wij houden van stevig en strak, van AC/DC via de Black Crowes naar ZZTop. Lol in muziek maken staat voorop en wij hebben geen last van podiumvrees ;-).
Wij oefenen op donderdagavond in Aalsmeer. Ben je geïnteresseerd, … meer »
Hi,
Like to setup a realbook band with as goal a reachout to Horeca Amsterdam Centre to gain a regular place to be with as base JazzBass and Keys.
I play Fretless JazzBass and am located in Amsterdam Centre and am in a search for an available talented local female musician only.
Kind regards,
Milo
Ik ben een enthousiaste en gepassioneerde jazz/latin/pop drummer met veel ervaring bij diverse bands. Ik zou graag willen spelen met leuke muzikanten die plezier en muziek centraal stellen. Mensen die de muziek boven hun eigen ik stellen.
Je kunt mij bereiken via contact@******.nlGroetjes van Robin
Hallo, ik ben Johan (60), op zoek naar een tweede coverband met een duidelijk eigen profiel. Ik ben een muzikale veelvraat en de stijl maakt me minder uit dan het prettige samenspelen en de ambitie om iets goeds voor het publiek neer te zetten.
Het 20 jaar oude en 17-koppige amsterdamse bigband-orkest InDeSpeeltuin is op zoek naar een nieuwe gitarist. We spelen een keur van stukken uit jazz, wereldmuziek, pop, latin en meer, niet echt het standaardrepertoire. De sfeer is ontspannen en gezellig en er wordt veel gelachen, toch werken we wel serieus aan ons repertoire. Reps op maandagavond in de Jordaan, een muzieklessenaar en versterker staat … meer »
Het 20 jaar oude en 17-koppige amsterdamse bigband-orkest InDeSpeeltuin heeft nog plek voor trombonisten en andere blazers. We zijn een gemeleerd gezelschap qua samenstelling en hebben ruimte voor allerlei instrumenten, mag dus ook fagot, klarinet, euphonium, hoorn, of nog iets anders zijn. Wij spelen een keur van stukken uit jazz, wereldmuziek, pop, latin en meer, niet echt het standaardrepertoire. … meer »
Beginnende modern country/bluegrass band zoekt een slide/dobro/lapsteel of pedalsteel gitarist. De band bestaat momenteel uit een zangeres, een (slag)gitarist, bassist, violiste, toetsenist en een drummer/Cajon speler. De band is gebouwd rond zangeres Caroline en oefent in een studio in Aalsmeer. (Eén maal per twee weken op vrijdagmiddag van 13 tot 16 uur) De muzikanten hebben allen vele jaren ervaring … meer »