Hoi iedereen! Beetje onwennig om het op zo'n ouderwetse manier te proberen. maar ik sta open voor wie dan ook, waar ik lekker samen muziek mee kan maken en zo nodig nog verder uitbreiden. Ben 31, in geest wat jonger in wijsheid al 5 x dood geweest haha, kom uit eindhoven. Ik zing van harte r&b, 90's, rock/soul.ik discrimineer niet in genre!! Alles wat lekker voelt in je lijf is priceless.
Waar … meer »
Op dinsdagavond 15 april openen wij onze deuren voor een open repetitie. Van 19:30 tot 22:00 ben je van harte welkom om vrijblijvend mee te kijken en mee te zingen.
We zijn specifiek op zoek naar 1 tenor/bariton en 1 bas die ons koor willen versterken. Of je nu veel zangervaring hebt of gewoon nieuwsgierig bent: iedereen is welkom om laagdrempelig kennis te maken. Geen verplichtingen, je zit nergens … meer »
Hoiii! Ik ben Jinthe, ik ben 14 jaar en zing al bijna heel mijn leven. Zingen is mijn passie en ik doe het elke dag. Ik zoek een band die covers wilt doen, graag van kpop of popmuziek. Ik luister zelf dat en ook nog andere genres, ik sta ook open voor 80’s muziek. Ik heb ervaring met bands gehad. Ik hoop jullie genoeg te hebben geïnformeerd zo!! :)
Hallo Hallo,
Ik ben Michiel 32 jaar en ik woon in Assen. Ik ben opzoek naar andere muzikanten om samen een band te starten. Ik zou het leuk vinden om iets met jazz te doen of lekkere pop en rock ter spelen, en de fijnste classics.
Wie heeft er zin om samen iets te starten?
Is er een band ( pop/rock, soul, jazzy) in de buurt van Utrecht toevallig opzoek naar een zangeres of zijn hier muzikanten die staan te popelen om een nieuwe unieke band te vormen?
Ik ben Maartje, 25 en studeer muziektherapie. Ik ben dus veel met muziek bezig maar mis het om echt lekker te jammen dus ik zou heel erg gelukkig worden van een nieuwe uitdaging :)
Eigen nummers spelen/ maken lijkt me … meer »
Wij zijn een zingende gitarist en bassist met professionele insteek uit regio Rijnmond.
Wij zijn op zoek naar leden om de band compleet te maken, namelijk:
Een drummer die samen met de bassist de basis kan neerzetten voor een super strakke ritmesectie.
Backing vocals zijn een pré.
Een sterke zanger(es) die de al bestaande teksten nieuwe bezieling kan geven door zijn/haar eigen draai er aan … meer »
Wij, drummer, lead en rhythm gitarist (begin 30), zijn al jaren fan van Guns n Roses en zoeken naast een bassist een enthousiaste zanger om de line up compleet te maken. Samen willen we graag de energie van deze legendarische rock n roll op het podium brengen en laten zien waarom deze muziek zo geweldig is.
We hebben alle drie ervaring met optreden en we willen een ambitieus aantal optredens per … meer »
Hoi! Ik ben Roos en ik ben 25 jaar oud. Ik ben al een poos op zoek naar een band. Zelf speel ik ukelele, en wat gitaar en piano, maar een one woman band is ook zo lastig.
Zelf zing en speel ik graag Ghost, Metallica, Dio, maar wat meer Pop achtige dingen als Sleep Token of zelfs gewone pop/rock liedjes kunnen er ook zeker in.
Het lijkt me super leuk om met een band samen liedjes te schrijven, dingen … meer »
Clock is Ticking Fast:
Need truly independent young woman who can sing and look exactly like
https://youtu.be/y29kmnhjtc8?si=MGGpyOOYABFNdYsp
https://www.youtube.com/shorts/sxjCQxWMwsw
.... or damn close, for follow-on International HITS
Must be positive, happy, hard-working full time focused MUSIC career oriented Pro (or gifted amateur wannabe); entrepreneurial, free and unentangled … meer »