Coverband PlayAfter zoekt een ervaren solo/slag gitarist (50 plus). Wij spelen gevarieerde muziek uit de jaren 60/70 (rock’nroll) maar ook wel jongere muziek, Wij oefenen 1x per week in een eigen oefenruimte (Leidschendam/Voorburg) en treden gemiddeld 6x per jaar op. Plezier en gelijkgestemdheid staan voorop. Heb je interesse stuur een mail of bel met Willy Kortenbach: 06 54 6 8 16 44 of mail: willykortenbach@******.com.
Ik ben Albert 65+, slaggitarist en zoek medemuzikanten die muziek willen spelen van de 60/70ties, met een uitstapje naar recentere nummers. Genre: Pop, Soul, Country(rock),NL talig,
Ik kan ook nog een zangstem toevoegen indien nodig.
Met vriendelijke groet, Albert
06-25550602
P.S.rechts op foto ben ik.
Wij zijn een niet professionele, maar wel fanatieke en veelzijdige 50+ pop/rock/blues band.
Onze muziekstijl; rock, pop en zelfs wat blues. Van Eric Clapton, Deep Purple, CCR, Fleetwood Mac tot Tina Turner, Beth Hart, Neil Young en The Dandy Warhols.
Wij brengen vooral repertoire vanaf de jaren '60 tot vandaag.
Naast covernummers spelen wij ook enkele eigen nummers. Wij repeteren om de twee weken … meer »
Wij (bassist en slaggitarist die samen rouleren van instrument) zijn opzoek naar twee à drie Beatlefanaten die Beatlenummers in een ander jasje op het podium te brengen.
Gezocht wordt naar muzikanten die weten wat bedoeld wordt met dynamiek.
Leeftijd speelt absoluut geen rol. Het gaat om wat we neerzetten.
Geen beginners
Wil: 0629242017
Wij (bassist en slaggitarist die samen rouleren van instrument)
zijn op zoek naar twee à drie Beatlefanaten om Beatle songs in een ander jasje op het podium te brengen.
Gezocht wordt naar muzikanten die weten wat bedoeld wordt met dynamiek.
Leadgitarist moet bereid zijn om afentoe te begeleiden.
Leeftijd speelt absoluut geen rol. Het gaat om wat we neerzetten.
Geen beginners.
Gr
Wil: 0629242017
Accordeonist/toetsenist Jean-Pierre Verschueren zoekt zanger of zanger/muzikant
graag iemand die de talen Nederlands-frans-Engels beheert .
is voor meerdere optredens ongeveer 7 a 8 optredens per maand .
neem vrijblijvend contact op met me :
0475629289
Bigband Gabanza is al weer bijna compleet na de herstart. Onze gitarist moet helaas na de zomer stoppen. We hebbeding een vacature voor een gitarist. We repeteren op de donderdagavond in Haarlem noord, onder leiding van Sven Schuster. Gabanza is een Vereniging en ontvangt subsidie van de gemeente Haarlem.
Wij zijn nu een duo met een violist en contrabassist. Afgelopen jaren hebben een mengeling gespeeld van tradional jazz, gypsy jazz, Zuid-Amerikaanse nummers en chansons. Door het vertrek van de slaggitarist en accordeonist zijn we weer op zoek naar deze muzikanten.
Als je ervaring of affiniteit hebt met deze stijlen, willen we graag met je kennis maken. Op welke stijl of stijlen we gaan voortbouwen … meer »
Ik ben op zoek naar een gitarist en/of bassist om een duo/trio te vormen. Ik, zangeres van 62 jaar, hou van muziek van de jaren 60/70 tot nu. Liefst in Meppel of omgeving.