Vele jaren maakte ik met veel plezier deel uit van een coverband met sixties-seventies repertoire (met uitlopers in de jaren 80 en de zero's) in het westen van het land, waar we ook optraden op bedrijfsfeestjes, partijen, in de kroeg en bijvoorbeeld bij Ottenhome in Kortenhoef.
Na mijn verhuizing naar Overijssel heb ik het afgelopen jaar deel uitgemaakt van een band met een repertoire dat niet aansloot … meer »
Ervaren zanger van 69 jaar met een opvallende uitstraling zoekt christelijke band in Zuid-Holland. Ik maak eigen hedendaagse gospel- en christelijke songs en zoek muzikanten die samen eigen nummers willen arrangeren, repeteren en uiteindelijk live willen optreden. Mijn stem en uitstraling zijn misschien niet standaard, maar juist daardoor heb ik een eigen stijl en verhaal.
Ervaren zangeres met veel podiumervaring en stage presence zoekt aansluiting bij een band die échte oude soul en funk speelt — denk aan Otis Redding, James Brown, Aretha Franklin, Joe Cocker. Jaren 60/70, met gevoel en energie, geen jazzy of latin invloeden.
Zelf beschik ik over eigen vervoer en microfoon. Een stukje reizen is voor mij geen bezwaar.
Ben je een band die op zoek is naar een … meer »
Brede muzieksmaak: pop-rock-country-soul (60’s tot heden).
Bandfunctie: slaggitaar en graag een deel van de leadzang (dus niet de hele setlist), verder backgroundvocals.
Repeteren: gezellig, goed voorbereiden, wel leuk om ook op te treden (5x per jaar of meer).
Afstand: circa 50 km vanaf Maarssen (auto en gear beschikbaar)
Ik ben op zoek naar een 60+ gitarist/zanger (semi akoestisch). Ik hou van meerstemmige popsongs, vanaf jaren 60 tot nu. Optreden is leuk! Heb je belangstelling, stuur dan een mailtje!
Hallo Lieve mensen
Hierbij zoek ik een band, combo of gitarist die mij wil begeleiden. Ik zing graag Jazz-standards, Soul, Blues en Funk. Ik vind een band erg leuk, maar ook een Jazzcombo.
Heb ook een tijd met alleen een gitarist gezongen, dit lijkt mij ook erg leuk weer.
Stijl: Tuck and Patty, India Arie, Eva Cassidy, Lizz Wright en verder alles Jazz realbooknummers en alle ouder soulgrootheden. … meer »