Hoi ik ben Cheryl, 24 jaar en zing al een tijdje. Ik heb op verschillende koren gezeten en in een band maar ben toen verhuisd naar Eindhoven. Ik zoek iets nieuws. Ik hou vooral van pop liedjes van bijvoorbeeld: Ed sheeren, Lady gaga, Olivia Rodrigo, Adele, Meau, Blof en zo kan ik nog wel even doorgaan. Denk jij, dit lijkt me wel tof ik wil hier wel een band mee beginnen neem dan contact met mij op.cherylvastenhout3@*******.com
Hey!
Ik ben een zanger van 33 jaar uit Breda en ben op zoek naar een bandje in de rock/metal hoek. Tevens kan ik erbij wat slaggitaar spelen. In het verleden allerlei soorten muziek gemaakt, mijn hart ligt wel bij de Rock/Metal.
Neem gerust contact op voor meer informatie.
Hi mijn naam is Sijmen, ben 31 jaar oud en zing al een aantal jaar in een coverband. Maar zou graag willen zingen in een rock band met eigen werk. Of een band waarmee ik samen eigen werk kan maken. En natuurlijk vind ik een aantal covers ook niet erg om te doen. De style van de band maakt me niet heel erg uit. Als het maar rock muziek is. Verder woon ik in de buurt van Amsterdam. Dus zoek ik ook een … meer »
Ik ben Bjorn, 22 jaar, woon in regio Zaltbommel / Den Bosch. Ik ben op zoek naar muzikanten om een nieuwe rockband te starten.
Ik schrijf al een lange tijd mijn eigen muziek, en wil graag in een band werken aan originele nummers. Qua stijl kun je denken aan alternatieve/melodieuze rock, in de sfeer van Kensington, Di-Rect en Queen.
Ik zoek dus mensen waarmee ik samen een rockband kan starten! … meer »
Hey!
Voor een opdracht zou ik graag twee nummers met een band willen instuderen en performen. Ik ben zelf vocalist.
Ik zoek daarvoor een (tijdelijke) band (of muzikanten) met ervaring op het gebied van metal die mij zou willen helpen.
Locatie maakt niet uit. Ik kan overal naartoe reizen en vergoed de onkosten.
Stuur vooral een bericht voor meer informatie!
Bedankt alvast!
Als 29-jarige zangeres zoek ik een gitarist in een beetje dezelfde leeftijd in Zuid-Limburg die samen met mij aan de weg wil gaan timmeren met covers van country(pop)liedjes en wellicht in de toekomst eigen nummers.
Zingen is mijn hele leven al mijn passie en ik heb ook in een bandje gezongen jaren geleden, maar daarna heeft muziek helaas een tijdje op een laag pitje gestaan, vooral omdat ik het nogal … meer »
Hallo,
Ik ben Jules en ik specialiseer in death core en deathmetal screaming. Ik zoek een laagdrempelige band om te kunnen leren met andere te spelen, muziek te schrijven en gewoon meer ervaring op doen. Ik ben op zoek naar een bandje in omstreek ‘s-Hertogenbosch, Eindhoven of Tilburg. Laten we samen vette muziek maken!
Hoi allemaal! Mijn naam is Martha, ben 32 jaar en woon in Arnhem. Ik ben groot fan van Stevie Ray Vaughan en het lijkt me heel leuk om een coverband te vormen. Ik zing en speel gitaar dus ik zoek eigenlijk nog de hele band (ook nog een gitarist). Omgeving Arnhem en het liefst oefenen bij Jacobiberg.
[EN at the bottom] Na meerdere jaren zangles en enig podiumervaring wat jaren terug in een studentenverenigingsbandje, zou ik graag de volgende stap willen maken en iets serieuzer samen lekker herrie/muziek willen maken!
Ik ben een sopraan (28F) die voornamelijk klassiek zingt, denk aan Epica, Tarja Turunen, Visions of Atlantis, Nightwish, etc.
Nu zoek ik dus een band/verschillende artiesten die … meer »